Space Police Alliance
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Space Police Alliance

The Forum of Space Police Alliance
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 χρειάζομαι κρύσταλλο

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Blood Ravens
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 34
Registration date : 13/09/2008

χρειάζομαι κρύσταλλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χρειάζομαι κρύσταλλο   χρειάζομαι κρύσταλλο EmptyΠαρ Σεπ 19, 2008 2:04 am

γεια σας παίδες, χρειάζομαι 50.000 κρύσταλλο. Αν δεν μου στείλετε το καταλαβαίνω είμαι ακόμα νέος και δεν έχω κάνει κάτι για την συμμαχία προς το παρόν. Αναφέρομαι στο σύμπαν 3 το κρύσταλλο το θέλω στο 1:340:9, όποιος θέλει ας στείλει, ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Σκορπιός
Admin
Admin
Σκορπιός


Αριθμός μηνυμάτων : 358
Ηλικία : 49
Registration date : 31/03/2008

χρειάζομαι κρύσταλλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειάζομαι κρύσταλλο   χρειάζομαι κρύσταλλο EmptyΠαρ Σεπ 19, 2008 9:06 am

Σου έρχονται 44κ απο εμένα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Ravens
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 34
Registration date : 13/09/2008

χρειάζομαι κρύσταλλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειάζομαι κρύσταλλο   χρειάζομαι κρύσταλλο EmptyΠαρ Σεπ 19, 2008 11:05 am

ευχαριστώ πολύ Σκορπιέ αυτά πιστεύω θα φτάσουν, 6000 μπορώ να βρώ από τους γείτονες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vovankmv
Μέλος
Μέλος
vovankmv


Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 37
Registration date : 03/09/2008

χρειάζομαι κρύσταλλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειάζομαι κρύσταλλο   χρειάζομαι κρύσταλλο EmptyΠαρ Σεπ 19, 2008 6:11 pm

kala sto 3 siban dn eimai sto simmaxia alla ama dn vris grapsto edo 8a voitiso vovan_kmv legome Exclamation
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Ravens
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 34
Registration date : 13/09/2008

χρειάζομαι κρύσταλλο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρειάζομαι κρύσταλλο   χρειάζομαι κρύσταλλο EmptyΔευ Σεπ 29, 2008 6:19 pm

γεια σας και πάλι, χρειάζομαι ξανα κρύσταλλο, άλλες 50.000 όποιος μπορεί ας στείλει. Αν δεν στείλει κανείς δεν υπάρχει πρόβλημα, το καταλαβαίνω αν δεν έχετε. 1.340.9 ο πλανήτης που τα θέλω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χρειάζομαι κρύσταλλο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Space Police Alliance :: Διάφορα άλλα.... :: Αποστολή βοήθειας σε συμμάχους-
Μετάβαση σε: